Postcrossing (Legacy) Forum
Not logged in [Login ]
Go To Bottom

NOTICE
The Postcrossing Forum is now at:

https://community.postcrossing.com

This is a read-only archive and can no longer be used.
Learn more here.

Printable Version  
 Pages:  1    3    5  ..  67
Author: Subject: Magyar (Hungarian)
budapestgirl1974
Member

Registered: 8-10-2006
Member Is Offline

Mood: No Mood

[*] posted on 14-12-2007 at 08:23 PM

Quote:
Originally posted by Windrider
Quote:
Originally posted by budapestgirl1974
Timi nevu egyentol meg semmi,nem is valaszol...:(:(:(mar nem remenykedem....

Koltse patikara. :(

Hehehehe...ez jo....:D
View user's profile View All Posts By User This user has MSN Messenger
Ice-H
Member

Registered: 8-8-2007
Country Flag:
Hungary

Hungary
Member Is Offline

[*] posted on 14-12-2007 at 09:21 PM

Én most a héten voltam szabin, idén úgy jött ki a lépés, hogy alig tudtam elmenni. Most 3 napig Pécsen "nyaraltam", be is szereztem néhány lapot, de akkora városban elég kicsi a kínálat, kicsit elkeseredtem emiatt.
Az Arab Emirátusokból várok csereképeslapokat, az enyém már rég megkapta a lány, nekem meg semmi. Remélem, nem kell már sokáig várnom.
szirmaik
Member

Registered: 29-5-2006
Country Flag:
Hungary

Hungary
Postcrossing Username: szirmaik
Member Is Offline

[*] posted on 14-12-2007 at 09:51 PM

Basszus... Állítólag az lap, amelyet nagykarácsonyi postával küldtem el, nem kapott zöld pecsétet. Ha legközelebb látom a postásnénit, kinyírom... bár az is lehet, hogy már késö este (8 óra) volt és rutinszerüen tette a normál lapok közé... de azért ez mindennek a teteje!!! :( (Ja és persze azok után tette ezt, hogy jól leordították a fejemet ott a postán, már nem tudom, miért...)
View user's profile View All Posts By User
szirmaik
Member

Registered: 29-5-2006
Country Flag:
Hungary

Hungary
Postcrossing Username: szirmaik
Member Is Offline

[*] posted on 14-12-2007 at 11:13 PM

Ja, egyébként: megvan valakinek guficsirke (:P) címe? :) Szeretnék neki küldeni valamit, de nincs meg a címe :D Légyszi, valaki küldje át u2u-ban! :D
Windrider
Member

Registered: 17-12-2006
Country Flag:
USA

USA
Postcrossing Username: Windrider
Member Is Offline

Mood: Happy to be back

[*] posted on 15-12-2007 at 12:34 AM

Quote:
Originally posted by szirmaik
Ja, egyébként: megvan valakinek guficsirke (:P) címe? :) Szeretnék neki küldeni valamit, de nincs meg a címe :D Légyszi, valaki küldje át u2u-ban! :D

Nekem sajnos nincs meg. De kerdezd meg Mr. Teapot-ot, o valszeg tudja. ;)
budapestgirl1974
Member

Member Is Offline

[*] posted on 16-12-2007 at 09:04 AM

20.-AN MEGYUNK HAZA,MAR NEM SOK VAN HATRA!EN IS,A FIAIM IS NAGYON VARJUK!!!!:):)
Jo,hogy a franya mandulagyulladasokon,gyomorinfluenzakon epphogy tul vagyunk.....

Lanyok,finom teaivo kuckokat keresek Budapesten(kinai,stb....),ahol le lehet ulni egy csesze tea mellett .Nagyon szivesen fogadok otleteket,tapasztalatokat!
Koszi!Zsuzsa
Windrider
Member

Country Flag:
USA

USA
Member Is Offline

[*] posted on 17-12-2007 at 01:32 AM

Hello! Ma befejeztem a karacsonyi ajandekvasarlast es sikerult hazajutnom a hovihar ellenere. Kb. 40 cm ho esett es most is esik.
manda10
Member

Registered: 10-8-2006
Country Flag:
Hungary

Hungary
Postcrossing Username: manda10
Member Is Offline

Mood: impatient

[*] posted on 17-12-2007 at 08:01 AM

Quote:
20.-AN MEGYUNK HAZA,MAR NEM SOK VAN HATRA!EN IS,A FIAIM IS NAGYON VARJUK!!!!:):)
Jo,hogy a franya mandulagyulladasokon,gyomorinfluenzakon epphogy tul vagyunk.....

Lanyok,finom teaivo kuckokat keresek Budapesten(kinai,stb....),ahol le lehet ulni egy csesze tea mellett .Nagyon szivesen fogadok otleteket,tapasztalatokat!
Koszi!Zsuzsa

Szia!

Podmaniczkin a körúttól a Duna felé jobb kézre,
a Rádayn több teázó is van. Klasszak mind :)
Potala, Vörös Oroszlán, ilyeneket érdemes megnézni.
m_maya
Member

Registered: 28-7-2006
Country Flag:
Hungary

Hungary
Member Is Offline

Mood: I'm lost. Please return me to Ville Valo!

[*] posted on 17-12-2007 at 08:55 AM

Quote:
Hello! Ma befejeztem a karacsonyi ajandekvasarlast es sikerult hazajutnom a hovihar ellenere. Kb. 40 cm ho esett es most is esik.

Még szerencse, hogy épségben hazaértél!
Nálunk nagyon kevés hó esett, épphogy látszik.

Én csütörtökön dolgozom utoljára, és utána csak január 7.-én jövünk megint. Ez nálunk "kényszerszabadság", ilyenkor bezár a cég. A jó oldala az, hogy egy csomó mindent el tudok intézni majd, a rossz oldala az, hogy sok szabi elmegy rá.
homjak
Member

Registered: 6-9-2007
Member Is Offline

Mood: married :)

[*] posted on 17-12-2007 at 08:57 AM

szia,
Nem tudom a lányok írtak-e már a Vörös Oroszlánról.
Az oktogonnál van egy ilyen teaház, azt nyugodt lélekkel tudom ajánlani, nagyon jó kis hely. Emellett a Jókai utcában (ahol a Vörös Oroszlán is van) kb. 2 sarkon belül van még 3 teázó (azokat nem ismerem, de isteni tea illat szokott kijönni), az egyik egy saroknyira a Nyugati felé egy indiános (az a Kozsóé, folyton szoktuk látni ahogy ott jön-megy), azzal szemben valami bio teázó. Emellett a körúton van a California Cafe nev? hely, ahol isteni kávékat lehet kapni, elvitelre is (ez már nagyon amerikai stílusú), ez szintén az Oktogon és a Nyugati közé esik, ha a Nyugati felé mentek, akkor bal oldalon.

Quote:

Koszi!Zsuzsa
View user's profile Visit user's homepage View All Posts By User This user has MSN Messenger
homjak
Member

Member Is Offline

[*] posted on 17-12-2007 at 08:59 AM

Én is csütörtökig vagyok :) de két ünnep közt két napot jönnöm kell majd. Olyan fáradt vagyok, tegnap este f1ig varrtam egy hastánc rucit, most meg alig látok :mad::( este pedig karácsonyi buliba megyünk a 3 kollégámmal, szóval lájtos vacsi lesz csak :)

Quote:
Originally posted by m_maya
Quote:

Még szerencse, hogy épségben hazaértél!
Nálunk nagyon kevés hó esett, épphogy látszik.

Én csütörtökön dolgozom utoljára, és utána csak január 7.-én jövünk megint. Ez nálunk "kényszerszabadság", ilyenkor bezár a cég. A jó oldala az, hogy egy csomó mindent el tudok intézni majd, a rossz oldala az, hogy sok szabi elmegy rá.
View user's profile Visit user's homepage View All Posts By User This user has MSN Messenger
budapestgirl1974
Member

Member Is Offline

[*] posted on 17-12-2007 at 11:09 AM

Koszonom az otleteket!Alig varom,hogy nehany teazot kiprobaljak!:D:D:D
BOLDOG UNNEPEKET MINDENKINEK!
Zsuzsa,Davide,Gabi:)
Windrider
Member

Country Flag:
USA

USA
Member Is Offline

[*] posted on 17-12-2007 at 12:28 PM

Orsi: Az autopalyat mar szepen takaritottak. Baratnom mondta, hogy estere ujra leallt a villamos, metroval ment haza.
Ami fura volt, hogy mindenki tok nyugisan vette a vihart, a kesest, a varakozast amig eltoltak egy kocsit stb.
m_maya
Member

Country Flag:
Hungary

Hungary
Member Is Offline

[*] posted on 17-12-2007 at 12:35 PM

Eniko, ott már biztos hozzászoktak ehhez az emberek. Itt ha leesik 5 cm hó, akkor már egyb?l fél napos torlódás van és megáll az élet :D Közben meg mindig azt hangoztatják, hogy "felkészültünk a téli id?járásra". Mi lenne ha nem készülnének fel?
Mazipan_love
New Member
**

Registered: 21-2-2007
Country Flag:
Hungary

Hungary
Member Is Offline

[*] posted on 17-12-2007 at 02:05 PM

sziasztok,
ti mit tudok err?l a postai sztrájkról?? Mert ha tényleg lesz holnap, akkor valószín?leg eléggé késésben lesznek a levelek meg minden, nem? :( Jajj, mért pont karácsony el?tt!?!?!?
View user's profile Visit user's homepage View All Posts By User
homjak
Member

Member Is Offline

[*] posted on 17-12-2007 at 02:57 PM

Orsi, feladtam a mágnesed :) remélem hamar odaér, els?bbségivel és ajánlottan ment.
Lányok, a múltkor valaki offerjében láttam Budapestes h?t?mágnest, ami szürke vagy barna volt (egyszín?) és kicsit 3D-s, ilyet vettem én is és beraknám a képét az offering fridge magnetbe, de kés?n érek haza és már nem lesz er?m lefényképezni. Ezért arra gondoltam, ha valakinek megvan az albumában, akkor lecsórnám onnan :)
homjak
Member

Member Is Offline

[*] posted on 17-12-2007 at 02:59 PM

A sztrájkról én is hallottam, de azt mondta valaki, h szerdáról van szó (én halálra rémültem, h máról, mert a párom ment egy pár csomaggal). Reméljük csak egy pár óráról van szó, mint ahogy az lenni szokott és akkor nem okoz túl nagy gondot.
Mazipan_love
New Member
**

Registered: 21-2-2007
Country Flag:
Hungary

Hungary
Member Is Offline

[*] posted on 17-12-2007 at 03:07 PM

hát én is nagyon remélem... mostanában terveztem küldeni 1-2 ajándékot és hát így nem tudom, h mi lesz... remélem nem lesz semmi komolyabb fennakadás...
m_maya
Member

Country Flag:
Hungary

Hungary
Member Is Offline

[*] posted on 17-12-2007 at 04:44 PM

Eszti, köszi! Az én "postásom" is feladta a te mágnesedet! (Az anyukámról van szó, már nyugdíjas ezért ö jár a postára nálunk :))
homjak
Member

Member Is Offline

[*] posted on 17-12-2007 at 04:59 PM

De jó Neked! :D az én párom most szabin van, így meg tudtam kérni :) de amúgy én szoktam sorba álldogálni fél órákat a postán :mad:
homjak
Member

Member Is Offline

[*] posted on 18-12-2007 at 07:22 AM

sziasztok,
Tegnap nagy meglepi volt a postaládámban! RAS képeslapot kaptam Enik?t?l zeituni kérésére! Annyira megleptetek :) nagyon-nagyon örültem :) ráadásul kaptam egy másik váratlan lapot is egy finn lánytól, akinek elveszett a surprise mix swap-ben a csomagja és küldtem neki egy mágnest és nagyon kedveset írt! :) szóval a tegnapi nap a meglepiké volt! egy csomag is vár a postán, szóval alig várom, h este arra vegyem az irányt :) viszont bosszantó, h a párom otthon volt, de be sem csöngettek vele :mad: vagy rosszul tudom és meg sem szokták próbálni h van-e otthon valaki???
Apoletta
Member

Registered: 18-10-2006
Country Flag:
Hungary

Hungary
Member Is Offline

Mood: ..

[*] posted on 18-12-2007 at 07:29 AM

Hali, elvileg meg kellene próbálniuk!
nemrég rendeltem az e-bayen amerikai képregényeket, és tökre megszivattak a postások, mert nem kaptam róla értesít?t (vagy valaki ellopta mert nem mindig dobják be a postaládába, valamikor az ajtóba t?zik be) erre visszaküldték a feladóhoz hogy nem vettem át. :( Mindenr?l megvolt eddig az értesít?m csak pont err?l a csomagról nem, amiért fizettem..
m_maya
Member

Country Flag:
Hungary

Hungary
Member Is Offline

[*] posted on 18-12-2007 at 07:44 AM

Igen, elméletileg fel kéne csengetni, hogy van e otthon valaki, gyakorlatilag meg nagyon ritkán teszik. Pl nyáron jött két tértivevényes ajánlott levelünk és csak bedobta a postás az értesít?t, pedig otthon voltam. Amikor rákérdeztem a postán, hogy vajon miért nem csöngetett fel a kaputelefonon a kézbesít?, azt válaszolták, hogy hát délelött nem nagyon vannak otthon az emberek, ezért nem szokott a postás próbálkozni... De hát nem az lenne a dolga? Ezért szoktam inkább anyu címére kérni a csomagjaimat mert tudja a kézbesít?, hogy nyugdíjas és általában otthon van.
Edina, én is jártam már úgy, hogy nem dobtak be értesít?t. Én szerencsére tudtam, hogy kb mikor kell érkeznie a csomagnak ezért bementem a postára megkérdezni. Persze állították, hogy ott nincs. A feladó meg elküldte a feladási szelvényt emailben, azt kinyomtattam és utána azzal mentem reklamálni. Hosszas kutatás után el?került az egyik postás fiókjából (!) a csomag. Egy táska volt benne, amit a teszveszen vettem, és én is el?re fizettem ki. :mad:
(Örülök, hogy a mágnest megkaptad és tetszik! :))
Apoletta
Member

Registered: 18-10-2006
Country Flag:
Hungary

Hungary
Member Is Offline

Mood: ..

[*] posted on 18-12-2007 at 09:08 AM

Hát igen sajnos fogalmam se volt mikor jön a csomag. Az eladó is kevert hogy bevár mégegy képregényt, utána az Usában sz*roztak vele a vámosok, végül meg megkoronázásaként ugye nem kaptam meg az értesít?t. Mintha átok ülne rajta, szeptember óta várom egyébként.
Most úgy van, hogy január elején feladja megint. Akkor fogok figyelni!
m_maya
Member

Country Flag:
Hungary

Hungary
Member Is Offline

[*] posted on 18-12-2007 at 11:33 AM

Úgy néz ki, hogy anyukám karácsonyi ajándéka már nem fog megérkezni :(:(:( Október 28.-án küldte el a partnerem, és azóta nem érkezett meg, úgyhogy már nem reménykedek. De most nagyon elkeseredtem. :(:(:(:(:(

(Azt vajon nem furcsálta, hogy ennyi id? alatt nem érkezett meg...? :o)
 Pages:  1    3    5  ..  67

Go To Top

Imprint